Seřizovač - kovo lisy, vstřiko lisy plastů nebo automatizované linky/roboti Stüken s.r.o. - Práce v Hradci .cz

Seřizovač - kovo lisy, vstřiko lisy plastů nebo automatizované linky/roboti

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Úvod a popis pracovní náplně

  • Do našeho technického týmu výroby hledáme několik šikovných a samostatných lidí na pozici seřizovač.

  • Volná místa jsou ve výrobních divizích – kovolisy, vstřikolisy plastů a automatizované výrobní linky/roboti.(zařazení dle znalostí a zkušeností zájemce)

  • Kovo lisy – práce ve 2 směnném režimu, 8h směny (6-14h a 14-22h), o víkendu nepracujeme, přesčasy a případné soboty dohodou.

  • Vstřikolisy plastů – práce primárně ve 2 směnném režimu (nutno počítat s nárazovými nočními směnami), 8h směny (6-14h, 14-22h a případně 22-6h), víkendy ne

  • Automatizované výrobní linky,roboti - práce ve 2 až 3 směnném režimu (směny dle stavu zakázek a náběhu nových technologií a nových výrob - nutno počítat s nárazovými nočními směnami), 8h směny (6-14h, 14-22h a případně 22-6h), víkendy ne
  • Pracovní náplň:
  • · seřízení, nastavení výrobního zařízení (automatizované stroje se systémem Siemens Simatic)
  • · údržba, čištění a jednodušší opravy strojů
  • · práce s PC – MS Office (měření, průvodky, prostoje a další příslušná dokumentace)
  • · kontrola a měření hotových výrobků (v řádech 0,01 až 0,001mm)
  • · směnný provoz (2 až 3 směnný režim dle pracoviště a aktuálního stavu výroby)

Požadujeme

  • min. USO technického směru (strojní, elektro,chemie - dle divize)
  • praxe ve výrobní sféře (ideálně sériová výroba, automotive), případně uvítáme i šikovné absolventy na pozici junior/pomocný seřizovač
  • orientace ve výkresové dokumentaci, základy měření
  • uživatelská znalost MS Office - Excel, Word
  • · alespoň základní AJ/NJ výhodou (není podmínkou)
  • · řidičské oprávnění pro VZV výhodou (případně proškolíme)

  • pro seřizovače vstřikolisů nutná praxe v oblasti seřizování vstřikolisů plastů

  • pro seřizovače kovolisů nutná praxe v oblasti seřizování nějakých výrobních strojů, práce s přesnými měřidly a orientace v technické výkresové dokumentaci (ideálně praxe ve strojírenství či strojírenské vzdělání a schopnost číst výkresovou dokumentaci) - případně zaučíme/doučíme

  • pro seřizovače automatizovaných linek nutné elektro vzdělání, vyhláška 50 -paragraf min.6, znalost automatizace (schopnost nastavit automatizovaná pracoviště), znalost Siemens Simatic vítána

Nabízíme

  • · práci v rostoucí společnosti v kladných číslech
  • · čisté pracovní prostředí, čistý typ výroby/výrobky, žádná zdrav.zatížení (pouze mírný hluk na kovo výrobě - nejnižší zátěž), NOVÁ výrobní hala od 12/2016
  • · především pro-lidský přístup firmy a přátelské prostředí (nejsme korporát)
  • · 5 týdnů dovolené
  • · 13. plat
  • · příspěvek na penzijní připojištění (2% hrubého příjmu)
  • · jazykové kurzy AJ/NJ (dle dohody s nadřízeným), v prostorách firmy
  • · závodní stravování (výběr ze 4 jídel, 55% hradí zaměstnavatel-33Kč za oběd), kantýna
  • Další informace:
  • ve společnosti nejsou agenturní pracovníci, všichni kolegové jsou a budou kmenoví
  • ve výrobě platíme hodinovou mzdu
  • benefity ve společnosti platí pro všechny zaměstnance rovnocenně bez ohledu na jaké pozici pracují
  • místo výkonu práce HK-Slezské předměstí
  • možnost nástupu IHNED nebo dle dohody/Vašich možností (můžeme počkat, než Vám skončí případná výpovědní lhůta)
  • zaškolení ANO
  • důvod náboru: posílení týmů (růst společnosti)

Vytvořeno:

on 21.03.2019 at 11:16

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned