Grafik/návrhář se zájmem o módu a focení - Práce v Hradci .cz

Grafik/návrhář se zájmem o módu a focení

Láká tě pracovat v menší firmě a uplatnit při práci své kreativní schopnosti? Baví tě vytvářet a zpracovávat fotky tak, aby potěšily oko i duši sledujícího? Baví tě sledovat módní trendy a navrhovat oblečení? Pak do našeho týmu možná hledáme právě Tebe.

Koho hledáme:
V našem malém kolektivu dostaneš příležitost plně rozvinout a realizovat svoje schopnosti a zároveň se naučit mnoho nového.

Tvojí hlavní náplní bude tvořit celkový a jednotný koncept prezentace naší značky na webu a sociálních sítích. To bude zahrnovat nejen zpracování fotografií, ale i celou přípravnou část spojenou s výběrem prádla z našeho sortimentu, modelek i exteriérů.

Druhým velkým úkolem bude navrhování nových kolekcí, čímž dostaneš příležitost podílet se na vývoji nových produktů od jejich počátku až do konce. Poznáš tedy nejen, jak u nás návrhy vznikají, ale i co vše obnáší, než se konečný produkt dostane k zákazníkovi.

Ze začátku budeš intenzivně spolupracovat se svými kolegy, ale očekáváme, že se brzy staneš samostatným a spolehlivým členem kolektivu, který bude plně zodpovědný za svěřené úkoly.

Je třeba:
- být kreativní
- být samostatný
- zajímat se o módu a módní trendy
- chtít se učit novým věcem
- umět pracovat na PC a znát programy pro úpravu fotografií (Adobe Photoshop + Illustrator, MS Office)
- být loajální a spolehlivý
- mít maturitu nebo vyšší vzdělání

Co bude výhodou:
- smysl pro koncept
- záliba ve focení a zpracování fotografií
- chuť ovlivňovat a tvořit tvář firmy
- znalost oděvní technologie a střihů

Co můžeme nabídnout:
- samostatnou a kreativní pozici
- pestrou náplň práce
- práci v týmu a v přátelském kolektivu
- jednosměnný provoz
- práci na hlavní pracovní poměr

Vytvořeno:

day 28.09.2021 at 0:00

Vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Možný nástup:

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Sending a reply.