Kalkulant/-ka pro vytváření cenových nabídek

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Jsme tým lidí, který již přes 30 let pomáhá firmám se zviditelnit – vyrábíme totiž světelné reklamy.
Reklamní zařízení vyrábíme v našich dílnách a zároveň je montujeme po celé ČR i v zahraničí.

Pro posílení týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici kalkulant/ka pro vytváření cenových nabídek v technickém oddělení.

Náplň práce:

  • tvorba cenových kalkulací na základě poptávek zákazníků
  • komunikace s obchodními partnery, objednávání materiálu
  • administrativní výpomoc v technickém oddělení

Chcete-li být v našem týmu, očekáváme:

  • vzdělání min. ÚSO s maturitou strojírenského nebo technického směru
  • aktivní znalost programu MS Office (výhodou znalost programů Výroba Online, Pohoda,)
  • znalost NJ nebo AJ na komunikativní úrovni výhodou
  • samostatnost, zodpovědnost při plnění zadaných úkolů
  • flexibilitu
  • organizační schopnosti
  • schopnost učit se novým věcem

Nabízíme:

  • zázemí stabilní české společnosti
  • práci na plný úvazek na dobu neurčitou
  • adekvátní mzdové ohodnocení
  • služební telefon
  • příspěvek na stravování

Vytvořeno:

day 23.06.2022 at 0:00

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek