Technolog a konstruktér spodního prádla

Technolog a konstruktér spodního prádla

Láká tě začít pracovat v menší firmě a uplatnit vědomosti, které jsi získal/a během studia? Vzhledem k tomu, že budeš mít jen pár kolegů, tak budeš mít šanci dostat se k velmi různorodým činnostem, které jsou spojené jak se samotnou výrobou, tak s chodem celé firmy.

V první řadě dostaneš příležitost podílet se na vývoji nových kolekcí od jejich počátku až do konce. Společně s kolegy vybereš nové designy a vhodné materiály. Následně zpracuješ pokyny pro výrobce. Poté se budeš podílet na schválení modelů a kontrole dodaného zboží.

Jsme sice menší firma, ale chceme zákazníkům nabízet co nejlepší služby, takže jakmile se zapracuješ a získáš přehled v nabízeném zboží, budeš se moc podílet na rozvoji firmy i v dalších oblastech, které tě budou zajímat.

A nemusíš se bát, vzhledem k tomu, že tu máme pár zkušenějších kolegů, tak na všem budete spolupracovat a vše potřebné k této práci se naučíš postupně.

Nastoupit můžeš ihned. 

Požadujeme vzdělání nebo praxi v oblasti oděvnictví nebo v příbuzném oboru vysokoškolského studia.

 

O firmě:
Firma Milpex s.r.o. působí na českém trhu od roku 1993, tj. již více než 29 let, a za dobu svého působení se stala jedním z největších dodavatelů kvalitního spodního prádla pro ženy, muže a děti v České republice.

Kanceláře firmy jsou umístěné v Hradci Králové v Pileticích.

Vybrané kandidáty budeme telefonicky kontaktovat cca do tří týdnů od zaslání životopisu. Na pohovoru budete mít možnost prezentovat své znalosti a zkušenosti v oblasti technologie výroby oděvů, konstrukce střihů a práce na počítači (program Excel).

Zasláním Vašeho životopisu souhlasíte, aby poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a použity společností Milpex s.r.o., Piletická 55/36, 50003 Hradec Králové

Pokud Vás pozice zaujala, napište nám, proč právě Vy byste se měli stát novým členem našeho týmu, a zašlete společně s Vaším životopisem.


Vytvořeno:

day 05.07.2022 at 0:00

Vzdělání:

Bakalářské

Možný nástup:

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Odpovědět na inzerát

Sending a reply.