Asistentka - Práce v Hradci .cz

Asistentka

Asistentka

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

  • Hledáme záskok za mateřskou dovolenou na pozici samostatná asistentka do soukromého senior centra v Nechanicích na zkrácený/plný úvazek dle domluvy, možno i jako brigáda či praxe při studiu. Nástup možný po domluvě (říjen).

  • NÁPLŇ PRÁCE: kancelářské práce a administrativa dle potřeb zařízení, personalistika, drobné pochůzky a zařizování, zvládnutí komplexního chodu a provozu kanceláře. Centrum má 40 zaměstnanců, 60 seniorů a jejich rodin, předpoklad dalšího rozvoje podnikatelských aktivit.

  • POŽADUJEME
  • vysokoškolské vzdělání – i probíhající (ekonomika, management, podnikání apod.)
  • samostatné myšlení a rozhodování
  • schopnost vedení lidí a flexibilita
  • organizační schopnosti, práce v týmu, komunikační dovednosti
  • vztah ke starým lidem
  • práce na PC (Word, Excel, Internet, program Cygnus výhodou)
  • administrativní dovednosti, pravopis, hospodářská korespondence
  • smysl pro pracovní výzvy a osobnostní růst
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič.

NABÍZÍME:

  • stále zaměstnání v rodinném podniku
  • moderní pracovní prostředí (dokončená rekonstrukce prosinec 2014)
  • obědy za příznivé ceny, motivační finanční odměny
  • načerpání zkušeností v oblasti podnikání (soukromý sociální a zdravotní sektor)
  • možnost seberealizace při práci se seniory
  • seznámení s komplexním fungováním rodinné firmy včetně jejího růstu.

  • Své životopisy prosím posílejte na uvedený e-mail.

  • Předem děkuji všem účastníkům výběrového řízení. Ty, co mě zaujmou, budu kontaktovat. Tímto se omlouvám, že pro pracovní vytíženost nebudu odpovídat na e-maily, které neodpovídají požadavkům.

Vytvořeno:

dne 12.10.2017 v 6:01

Vzdělání:

Bakalářské

Možný nástup:

ihned

Pracovní poměr:

Brigáda

Zařazeno v oborech:

  • Administrativa
  • Bankovnictví a finanční služby