Elektrikář - Práce v Hradci .cz

Elektrikář

Elektrikář

  • Momentálně obsazujeme pozici Elektrikář, hledáme 2 nové kolegy.

Náplň práce:

  • výroba rozvaděčů, elektroinstalace k průmyslovým technologiím
  • montážní činnost i mimo sídlo firmy

Požadujeme:

  • vyučení v oboru elektrikář, praxe na obdobné pozici min. 2 roky
  • vyhlášku 50/78 Sb. § 6 – minimálně (do 1000 V), slaboproud/silnoproud, čtení v elektrotechnických schématech
  • ŘP sk. B, uživatelskou znalost MS Office, Internetu a emailu

Další informace:

  • Pracovní poměr: na dobu neurčitou
  • Směnnost: 1 směna
  • Nástup možný: ihned, dle dohody
  • Základní hrubá měsíční mzda: od 25.000,- Kč + příplatky dle ZP
  • Pracovní úvazek: plný, 8 h/ den, 40 h/týden
  • Pracovní pozice je vhodná pro: zdravé osoby
  • Požadovaný stupeň vzdělání: střední odborné s výučním listem

Zaměstnanecké výhody:

  • stravenky v hodnotě 100,- Kč, penzijní připojištění
  • příspěvek na dopravu a ubytování včetně zajištění

  • V případě Vašeho zájmu, prosím zavolejte, napište.

Vytvořeno:

dne 22.11.2017 v 0:00

Vzdělání:

Odborné vyučení bez maturity

Možný nástup:

ihned, dle dohody

Platové podmínky:

od 27.000 Kč

Zařazeno v oborech:

  • Technika a Elektrotechnika