Samostatná účetní - Práce v Hradci .cz

Samostatná účetní

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

  • Do svých řad hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici Samostatná účetní.

Náplň práce:

  • kompletní vedení účetnictví společnosti včetně mezd
  • odpovědnost za splnění všech daňových povinností
  • zpracování daňového přiznání k DPH, KH, SH, silniční daně
  • zúčtování daní z příjmů ze ZČ a srážkové daně
  • reporting pro statistický úřad
  • sestavování účetní závěrky
  • zpracování inventarizací apod.

Základní požadavky:

  • praxi na pozici samostatná účetní min. 3 roky
  • výborná orientace v účetních a daňových předpisech
  • znalost MS Office
  • pečlivost
  • výhodou znalost účetního SW Helios Orange

Další informace:

  • Pracovní poměr: na dobu neurčitou
  • Směnnost: 1 směna
  • Nástup možný: ihned
  • Základní hrubá měsíční mzda: 25.000 - 27.000 Kč (dle praxe)
  • Požadovaný stupeň vzdělání: střední odborné s maturitou

Zaměstnanecké výhody:

  • stravenky
  • kurzy angličtiny

  • V případě Vašeho zájmu, prosím zavolejte, napište.

Vytvořeno:

dne 15.11.2017 v 0:00

Vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Možný nástup:

ihned

Platové podmínky:

25.000 - 27.000 Kč

Zařazeno v oborech:

  • Administrativa
  • Ekonomika a podnikové finance