Vývojář podnikového software na HPP - Práce v Hradci .cz

Vývojář podnikového software na HPP

  • Hledáme nového kolegu/kolegyni pro rozšíření našich vývojářských týmů v  oblasti tvorby podnikových informačních systémů (ERP, CRM, BI, DMS).

Co budete dělat?

  • Vývoj dílčích částí vlastních podnikových informačních systémů. Převážně Java a také C#.
  • Návrh řešení konkrétních úloh včetně vytvoření datového modelu na základě vstupů od analytiků a požadavků zákazníků.
  • Vývoj, optimalizace kódu.
  • Testování výsledků své práce, hledání a odstraňování chyb.
  • Podpora konzultantů, řešení složitějších problémů zákazníků.

Co od vás očekáváme?

  • Praktická znalost některého objektového programovacího jazyka (Java, C#, ...) a SQL.
  • Vítána znalost datového modelování a Enterprise Architect.
  • Analytické myšlení, houževnatost a vytrvalost.
  • Schopnost práce v  týmu, tvorba a dodržování standardů, best practices.

Co nabízíme?

  • Hlavní pracovní poměr – 40tihodinový týdenní úvazek.
  • Příležitost ke startu kariéry i k odbornému rozvoji.
  • Získání praktických zkušeností od zkušených kolegů i zpětné vazby od zákazníků z řady oborů, z celé České republiky.
  • Přátelské, stabilní prostředí a smysluplná činnost pro reálné zákazníky.
  • Přístup k moderním technologiím a systémům.
  • Rostoucí platové ohodnocení na základě výsledků.
  • Pracoviště v centru Hradce Králové s pružnou pracovní dobou.
  • Týden dovolené navíc po zapracování.
  • Používáme nejmodernější informační technologie (Microsoft Office 365, CRM, cloud, sociální sítě), využíváme benefity Gold Microsoft partnerství.
  • Po zapracování možnost částečné home office a prodloužení dovolené na 5 týdnů.
  • Kurz angličtiny v pracovní době.

Vytvořeno:

dne 12.07.2018 v 0:00

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned