Technik údržby (strojní) – jen ranní směna - Práce v Hradci .cz

Technik údržby (strojní) – jen ranní směna

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Úvod a popis pracovní náplně

  • Pro výrobní závod v Hradci Králové – Slezské předměstí, hledáme nového kolegu do týmu údržby. Aktuálně má náš tým údržby 2 techniky (jeden elektro a druhý strojní údržba), oba jsou přímo podřízeni manažeru infrastruktury závodu (plochá řídící struktura, závod aktuálně čítá cca 200-210 lidí, německá firma).
  • Jde o práci JEN na RANNÍ směnu a víkendy nepracujeme (případně dohodou dle potřeb výroby a závodu).

  • Náplň práce:
  • opravy a údržba výrobních zařízení naší společnosti (mechanika, hydraulika, pneumatika)
  • provádění preventivní a operativní údržby strojních zařízení a jejich periferií
  • (např. vzduchotechnika nad strojem, a podobné)
  • navrhování úprav a podílení se na provedení úprav na výrobních zařízeních
  • definice potřeby náhradních dílů a jejich vyhledání na trhu/dodavatele
  • spolupráce s ostatními úseky společnosti a externími firmami při opravách

Požadujeme

  • Požadujeme:
  • min. SOU technického směru (strojní)
  • znalosti v oblasti mechaniky, hydrauliky a pneumatiky
  • praxe v oblasti strojní údržby a mechanických oprav strojů nutná (ve výrobě velkou výhodou)
  • schopnost pracovat podle technické dokumentace
  • samostatnost, důslednost, spolehlivost, přesnost, manuální zručnost
  • uživatelská znalost PC - MS Office
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Co můžeme nabídnout?
  • měsíční výkonnostní prémii 4tis. Kč
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění (2% hrubého příjmu měsíčně)
  • 2 roky staré výrobní haly včetně zázemí, velmi čistý druh výroby téměř bez hygienických zátěží (jen zákl./nejnižší stupně rizik – např.hluk od výrobních zařízení)
  • jazykové kurzy AJ nebo NJ (dobrovolné, skupinová výuka, přímo ve firmě, 1/2h z vyučovací hodiny dává firma jako bonus a 1/2h nutno napracovat, výuku hradí firma)
  • závodní stravování (výběr ze 4 jídel, 55% hradí firma – oběd stojí 33Kč)
  • kantýna
  • 4x ročně team-buildingové akce, 2x ročně celo-firemní večírek
  • zázemí rostoucí stabilní společnosti v zisku
  • pro-lidský přístup firmy, přátelské klima a individuální přístup
  • Další informace:
  • ve společnosti nejsou agenturní zaměstnanci, všichni kolegové jsou kmenoví
  • benefity platí pro všechny zaměstnance naprosto rovnocenně (bez ohledu na pozici)
  • ve výrobě platíme hodinovou mzdu
  • Možnost nástupu IHNED nebo dle dohody/Vašich možností.
  • Místo výkonu práce – HK, Slezské předměstí

Vytvořeno:

dne 31.01.2019 v 9:16

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned