Manažer nákupu pro výrobu a montáž spec. zařízení - Práce v Hradci .cz

Manažer nákupu pro výrobu a montáž spec. zařízení

Úvod a popis pracovní náplně

  • Baví Vás procesy nákupu, jednání s dodavateli?
  • Baví Vás optimaizovat systém a koncepčně pracovat?
  • Umíte analyzovat požadavky a očekávání výroby a montáže?
  • Hledáme zkušeného odborníka z Hradce Králové nebo oklolí!
  • Náplň práce:
  • řízení a optimalitace nákupu materiálu a dílů od dodavatelů,
  • optimalizace skladových zásob v návaznosti na plánování výroby (nejedná se o automotive ani zakázkovou výrobuvýrobu),
  • jednání s klíčovými (strategickými) dodavateli dílů a materiálu pro výrobu spec. zařízení,
  • řízení dvou podřízených,
  • práce prevážně z kanceláře,
  • spolupráce s výrobou a prodejem,
  • mít neustálý přehled o spotřebě a potřebě materiálu.

Požadujeme

  • Požadujeme:
  • vzdělání: SŠ/VŠ vítáno technické zaměření,
  • praxi v řízení a organizaci nákupu pro výrobu a montáž - alespoň dva roky,,
  • cit pro jednání s dodavateli - strategickými,,
  • jazyk aktivně: znalost AJ pro komunikaci s dodavateli materiálu a dílů,,
  • dále požadujeme:,
  • zkušenosti v nákupu materiálu a dílů pro výrobu a montáž zařízení,
  • řízení malého týmu,analytické schopnost a dovednosti,
  • zkušenosti v optimalizaci nákupu,
  • analytické schopnost a dovednosti,
  • organizační schopnosti, samostatnost,
  • kombinační myšlení a koncepční myšlení,
  • zodpovědný a aktivní přístup,
  • dobré komunikační dovednosti,
  • přímá komunikace s ostatními odděleními společnosti,
  • týmová spolupráce,
  • ŘP skupina: B,
  • práce na PC: MS Office, internet, mail,
  • znalost odborného SW: skladový SW ( vítána znalost Helios ORANGE).

Nabízíme

  • Nabídka:
  • dobrá firemní kultura,
  • příjemné pracovní prostředí,
  • Výhody:
  • dlouhodobá perspektiva uplatnění,
  • práce v dynamicky rostoucí firmě rodinného typu,
  • velmi zajímavý obor výroby,
  • možnost podílet se na koncepci systému řízení firmy,
  • rozpětí mzdy: 40.000 - 50.000 Kč,
  • mzdové podmínky: základ 35.000 + odměny od jednatele,
  • nástup: dle dohody ihned

Vytvořeno:

d  03.10.2019 4:50

Vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Možný nástup:

ihned

Platové podmínky:

40 000 - 50 000 Kč