Konstruktér v technickém oddělení - Práce v Hradci .cz

Konstruktér v technickém oddělení

Úvod a popis pracovní náplně

  • Pro posílení týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici konstruktéra pro technické oddělení:
  • Náplň práce:
  • tvorba projektové dokumentace a výrobních výkresů
  • plánování strojírenské výroby a montáží
  • zadávání dat do systému a jejich vyhodnocování

Požadujeme

  • vzdělání min. ÚSO s maturitou strojírenského nebo technického směru
  • aktivní znalost programu AutoCAD a MS Office (výhodou znalost programů Výroba Online, Pohoda)
  • řidičský průkaz skupiny B
  • znalost NJ nebo AJ na komunikativní úrovni výhodou
  • kreativitu, flexibilitu, organizační schopnosti, zodpovědnost, dobré vystupování
  • schopnost učit se novým věcem

Nabízíme

  • zázemí stabilní české společnosti
  • práci na plný úvazek na dobu neurčitou
  • adekvátní mzdové ohodnocení
  • příspěvek na stravování
  • více informací o naší společnosti na webových stránkách nebo telefonu
  • v případě zájmu zasílejte své životopisy na uvedený email

Vytvořeno:

dne 12.11.2019 v 0:00

Vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Možný nástup:

ihned