účetní junior - Práce v Hradci .cz

účetní junior

Úvod a popis pracovní náplně

  • Firma France Car se zabývá prodejem nových vozů značky Renault a Dacia a jejich servisem. Je to stabilní rodinná firma s dlouholetou tradicí.
  • Na pozici účetní junior , hledáme nového kolegu.

  • Náplň práce

  • účtování dokladů spojených s prodejem nových a ojetých vozů - kontrola nákladů k prodaným vozům, kontrola marží a dobropisů v excelu.
  • účtování přijatých faktur
  • zpracování bankovních výpisů, zápočtů a příkazů k úhradě
  • kontrola zaúčtování vydaných faktur nových a ojetých vozů, kontrola salda
  • spolupráce při zpracování DPH, KH, SH a Silniční daně
  • účtování interních dokladů
  • spolupráce na archivaci účetních dokladů

Požadujeme

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • základní znalost účetnictví, DPH
  • aktivní práce s Excelem
  • ochotu učit se novým věcem a spolupracovat s kolegy
  • samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost

Nabízíme

  • kvalitní zázemí stabilní firmy
  • zaškolení na pracovní pozici, aktivní spolupráci
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • možnost slevy pro zaměstnance při koupi a opravě vozu
  • příspěvek na stravování
  • standartní pracovní doba od 07:00-15:30 s možností úpravy

Vytvořeno:

dne 27.03.2020 v 0:00

Vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Možný nástup:

možný od 01.04.2020, nebo na základě dohody