Pro posílení týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici vedoucího výroby v technickém oddělení.

Požadujeme:

  • Požadujeme min. ÚSO s maturitou strojírenského, technického nebo elektrotechnického směru
  • aktivní znalost programu AutoCad, MS Office
  • praxe v oboru vítána
  • řidičský průkaz skupiny B
  • znalost NJ nebo AJ na komunikativní úrovni výhodou
  • kreativitu, flexibilitu, organizační schopnosti, zodpovědnost, dobré vystupování
  • schopnost učit se novým věcem

Náplň práce:

  • vedení pracovního kolektivu cca 10 lidí (montéři, svářeči, elektrikáři, lakýrníci), organizace práce
  • tvorba výrobních výkresů a projektové dokumentace
  • spolupráce se statikem, grafikem a projektantem elektro
  • plánování strojírenské výroby a montáží
  • normy
  • zadávání dat do systému a jejich vyhodnocování
  • komunikace s obchodními partnery
  • tvorba cenových kalkulací

Nabízíme:

  • zázemí stabilní české společnosti
  • práci na plný úvazek na dobu neurčitou
  • adekvátní mzdové ohodnocení
  • příspěvek na stravování
  • více informací o naší společnosti na www.prost.cz nebo telefonu + 420 491 880 161

V případě zájmu zasílejte své životopisy na prost@prost.cz

PROST – orientační systémy s.r.o.

Bc. Markéta Vítková, asistentka jednatele

Dlážděná 7

552 11 Velichovky (okres Náchod)

Tel.: +420 737 282 091

prost@prost.cz

PROST - orientační systémy s.r.o.