Obsluha frézovacího plotru

Pro posílení výrobního týmu hledáme pracovníka na pozici obsluha stroje Multicam 3000.

Náplň práce:

  • vyřezávání a gravírování hliníkových a plastových desek podle předaných výkresů
  • příprava programů v PC
  • příprava materiálu
  • seřizování stroje, úprava řezného plánu a péče o stroj

Požadavky:

  • Zkušenosti se seřizováním NC strojů
  • Manuální zručnost
  • Velmi dobrá znalost práce s PC
  • Schopnost samostatné práce a pečlivost
  • Zkušenosti s obdobným strojem výhodou
  • znalost NJ výhodou

Nabízíme:

  • zázemí stabilní české společnosti
  • práci na plný úvazek na dobu neurčitou
  • adekvátní mzdové ohodnocení
  • příspěvek na stravování
  • více informací o naší společnosti na www.prost.cz nebo telefonu + 420 491 880 161

V případě zájmu zasílejte své životopisy na prost@prost.cz

PROST – orientační systémy s.r.o.

Bc. Markéta Vítková, asistentka jednatele

Dlážděná 7

552 11 Velichovky (okres Náchod)

Tel.: +420 737 282 091

prost@prost.cz

PROST - orientační systémy s.r.o.