Pro našeho významného klienta hledáme kolegu/kolegyni do týmu, který má na starosti zejména odbavování příchozích dotazů na téma přihlašování do elektronického bankovnictví, a to jak na základní, tak i pokročilejší úrovni. Pomáhejte zákazníkům známé banky najít nejvhodnější a nejrychlejší řešení.  Samozřejmostí je důkladné zaškolení a udržování vysoké znalosti v oboru pravidelnými školeními. Nabízíme atraktivní pracovní náplň z bankovního prostředí.

Požadujeme:
Ochota pracovat ve směnném provozu Po-Ne 6-22
Proklientský přístup
Zájem o téma elektronického bankovnictví
Uživatelská znalost práce na PC
Uživatelská zkušenost s různými aplikacemi na telefonu
Čistý trestní rejstřík
Znalost AJ na komunikativní úrovni

Výhodou:
Zkušenost v komunikaci se zákazníky (písemné i slovní)
Uživatelská zkušenost s elektronickým bankovnictvím (web, mobilní aplikace)

Nabízíme:
Dobře naladěný kolektiv
Různorodou a zodpovědnou pracovní náplň
Atraktivní téma bankovnictví, ve kterém se v rámci pracovní náplně budete dále vzdělávat
Zajímavé finanční ohodnocení
Zajímavé benefity, které vám rádi představíme na osobním setkání

Go Digital! s.r.o.