Jsme tým lidí, který již přes 30 let pomáhá firmám se zviditelnit – vyrábíme totiž světelné reklamy.
Reklamní zařízení vyrábíme v našich dílnách a zároveň je montujeme po celé ČR i v zahraničí.

Jste technicky zapálený a rád řešíte různé výrobní výzvy?
Nevadí Vám administrativní práce a zároveň Vás zajímá, co se děje ve výrobě?
Jste rád, když je výsledek Vaší práce vidět?

Tak hledáme právě Vás na pozici vedoucího výroby!

Náplň práce:

  • vedení pracovního kolektivu cca 10 lidí (montéři, svářeči, elektrikáři, lakýrníci), organizace práce
  • plánování strojírenské výroby a montáží
  • tvorba výrobních výkresů a projektové dokumentace
  • spolupráce se statikem, grafikem a projektantem elektro
  • zadávání dat do systému a jejich vyhodnocování
  • komunikace s obchodními partnery
  • pracovní doba Po-ČT 6:00-15:00hod, Pá 6:00-12:30h

Chcete-li být v našem týmu, očekáváme:

  • úplné střední odborné vzdělání s maturitou strojírenského, technického nebo elektrotechnického směru
  • praxe v oboru vítána
  • aktivní znalost MS Office, znalost programu AutoCad výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B
  • znalost NJ nebo AJ na komunikativní úrovni výhodou
  • kreativitu, flexibilitu, organizační schopnosti, zodpovědnost, dobré vystupování
  • schopnost učit se novým věcem

Nabízíme:

  • zázemí stabilní české společnosti
  • práci na plný úvazek na dobu neurčitou
  • adekvátní mzdové ohodnocení, až 50.000,-Kč hrubého
  • služební auto a služební telefon
  • příspěvek na stravování

Více informací o naší společnosti na www.prost.cz nebo telefonu + 420 491 880 161

V případě zájmu zasílejte své životopisy na prost@prost.cz

PROST – orientační systémy s.r.o.

Bc. Markéta Vítková, asistentka jednatele

Dlážděná 7

552 11 Velichovky (okres Náchod)

Tel.: +420 737 282 091

prost@prost.cz

PROST - orientační systémy s.r.o.